Wkład kominkowy powietrzny Eryk 12 kW

banner długi 728 x 90

Będziesz zachwycony tym rozwiązaniem kominkowym! Przedstawiamy najlepszy na rynku wkład kominkowy powietrzny Eryk 12 kW, który jest skrojony na miarę Twoich potrzeb. Jeśli szukasz solidnego rozwiązania, które zapewni, że Twoje ognisko domowe będzie zawsze stwarzało ciepłą atmosferę – to jest ten model. Przejdźmy jednak do konkretów, które na pewno przekonają Cię, że to propozycja, którą pokocha cała Twoja rodzina.

 

To wyjątkowy produkt prosto od renomowanej i lubianej firmy Kratki.pl. Posiada wyjątkowo odporny na warunki zewnętrzne korpus z solidnego żeliwa – to gwarancja bezproblemowego użytkowania produktu przez długie, szczęśliwe lata. Zadowolą Cię jego uniwersalne rozmiary, jak również fakt, że wkład jest wyposażony w montowany szyber. To on w najlepszy możliwy sposób odpowiada za regulację siły ciągu – wszystko dla Twojej wygody. Czym jeszcze wyróżnia się ten model wkładu kominkowego na tle innych? Spójrz!

 

 • Bardzo dobry poziom sprawności (70%!),
 • Doprowadzenie świeżego powietrza z zewnątrz zapewnia dolot;
 • System glass, czyli dodatkowa wygoda użytkowania;
 • Ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem szyby zewnętrznej;
 • Bezpośrednia regulacja dopływu pierwotnego.

 

To najbardziej poszukiwany model na rynku. Nic dziwnego, bowiem jest naprawdę energooszczędny, elegancki i nowoczesny. To propozycja niezwykle praktyczna, a możliwość podniesienia parametrów grzewczych poprzez zastosowanie tak licznych ulepszeń sprawi, że nawet najbardziej wymagający Klient będzie w pełni usatysfakcjonowany. Jest to również wkład bardzo bezpieczny – ryzyko oparzenia jest tutaj ograniczone do minimum. Efektywność spalania jest dla Ciebie priorytetem? I tutaj Cię nie zawiedzie! To sposób na naprawdę ciepłe mieszkanie – i piękne.

 

Co do samej konstrukcji warto jeszcze zwrócić uwagę na otwierające się na bok drzwiczki, jak również to, że szyba jest prosta i żaroodporna. Spełnia normę EN 13229, jak również certyfikat CE. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

 • Wkład kominkowy Eryk 12 kW
  Wkład kominkowy Eryk 12 kW + dolot
  Wkład kominkowy Eryk 12 kW + dolot + glass
  Wkład kominkowy Eryk 12 kW + glass
  Wkład kominkowy Eryk 12 kW panoramiczny + dolot
  Wkład kominkowy Eryk 12 kW pryzmatyczny + dolot
  Wkład kominkowy Eryk 12kW Lux
  Wkład kominkowy Eryk 12kW Lux + dolot

Zobacz naszą pełną ofertę , opis i cenę wkładów kominkowych powietrzny Eryk

kliknij by zobaczyć naszą stronę

 

Comments are closed.