Zdjęcie ukazuje wkład kominkowy Natala 12 kW z opcją glass

Wkład kominkowy Natala 12kw

banner długi 728 x 90

Super okazja czeka na Ciebie właśnie w tym miejscu – oto jedyny w swoim rodzaju wkład kominkowy powietrzny Maja 12 kW + dolot, który sprawi, że w Twoim domu nie tylko zapanuje ciepło idealne, ale również i atmosfera wokół kominka będzie milsza, spokojniejsza i bardziej rodzinna. To wszystko dzięki innowacjom i dokładnemu wykonaniu tegoż projektu przez renomowaną firmę Kratki.pl. Pozwól, że zaznajomię Cię z właściwościami tego modelu nieco bliżej.

 

Pierwsze co rzuca się w oczy, gdy zerka się na ten wyjątkowy wkład – to jego korpus. W całości został wykonany z blachy kotłowej przy użyciu robota spawalniczego. Takie zastosowanie technik i materiałów to gwarancja najwyższej jakości wykonania. Również same parametry odnoszące się do wymiarów wkładu są niezwykle zachęcające – będą pasować idealnie. Co jeszcze ten wkład kominkowy ma Ci do zaoferowania?

  • Posiada wysoką moc nominalną na poziomie 12 kW;
  • 500 mm to max. długość polan, które możesz w nim umieścić;
  • Wraz zakupem wkładu zyskujesz 5-letnią gwarancję producenta;
  • Bardzo wygodny i niezwykle estetyczny system czystej szyby;
  • Ilość ciepła – taka, jaką dokładnie potrzebujesz.

 

Producent postarał się o to, by wkład był idealnym połączeniem najlepszej jakości funkcjonalnego wyposażenia domu, jak również estetycznego dodatku do aranżacji. Udało się to osiągnąć na medal.

Fabrycznie montowany szyber do regulacji siły ciągu czy praktyczny popielnik – to wszystko komponuje się w idealną całość. Wkład posiada boczne drzwi, co jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym. Całość wykończona jest prostą i żaroodporną szybą – to wspaniale przemyślane rozwiązanie, dzięki któremu w każdym pokoju, w którym się znajdzie – będzie pięknie wyglądać. Dodatkowym profitem jest fakt, że do Ciebie jako właściciela należy wybór materiału opałowego – postaw na drewno tudzież paliwo opałowe – co tylko wolisz!

 

Będziesz zachwycony możliwościami, jakie da Ci ten właśnie wkład kominkowy – wybierz go już dziś i zaproś do swojego domu wygodę użytkowania i piękną ozdobę w jednym!

 

  • Wkład kominkowy Natala 12kw
    Wkład kominkowy Natala 12kw + glass

Zobacz naszą pełną ofertę , opis i cenę wkładów kominkowych powietrzny Natalia

kliknij by zobaczyć naszą stronę

Comments are closed.