Zdjęcie prezentuje wkład kominkowy Mila 16 kW tunel z podwójną opcja glass i gilotyną

Wkład kominkowy Mila 16 kW tunel + 2x glass

banner długi 728 x 90

To czas na najlepszy wkład kominkowy na rynku! To czas na wkład kominkowy Mila 16 kW tunel + 2x glass! Każdy kominek powinien mieć w swoim wnętrzu idealne wypełnienie. Nie można sobie tutaj pozwolić na byle jakość, bo ostatecznie wpłynie to na złą jakość spalania, większe rachunki, złe samopoczucie. Stop! Z tym wkładem kominkowym nie ma mowy o takich sytuacjach. To propozycja pochodząca od firmy Kratki.pl – a ta jest znaną i cenioną jednostką produkującą najlepszej jakości wkłady kominkowe – skorzystaj z tego przywileju!

 

Pierwsza ważna informacja dotycząca tego wkładu to że jego solidny korpus został wykonany z wermikulitu, natomiast reszta konstrukcji to żeliwne, skręcane cudo. Możesz też cieszyć się z jego wielkiej funkcjonalności i sprawności. Warto zwrócić uwagę na to, że jest ona utrzymana na bardzo dobrym poziomie – 71%. Powierzchnia jaka może być ogrzana za pomocą tego wkładu mieści się w przedziale do 160 m2. Nie musisz się bać o oparzenia – szyba zastosowana w tym miejscu jest skutecznie chroniona przed nadmiernym ogrzewaniem. Poza tym ogrzanie między dwiema szybami w tym modelu to gwarancja większej efektywności spalania. Czy sądzisz, że to wszystko co zyskasz kupując ten model? Nic bardziej mylnego! Pomyśl o tym:

 

 • wygodne, otwierane na bok drzwi;
 • system czystej szyby, który pozwala na piękny wygląd wkładu bez zaangażowania z Twojej strony;
 • Moc nominalna na wysokim 16 kW poziomie;
 • Wspaniałe dopełnienie nowoczesnych wnętrz;
 • Możliwość umieszczenia we wnętrzu sporych polan – aż do 700 mm!
 • Spełnia normę EN 13229 oraz posiada certyfikat CE.

 

Jeśli interesujesz się kwestią regulacji dopływu powietrza w tym modelu zapewniamy, że jest ona bardzo wygodna – odbywa się poprzez popielnik. Zwróć uwagę na prostą, żaroodporną szybę – to dzięki niej uzyskasz wspaniały widok na palenisko, a także będziesz mógł się cieszyć z podniesienia parametrów grzewczych. Z tym modelem możesz także korzystać ze spalania wtórnego, jest to dzisiaj szczególnie ważne, gdyż ta cecha przyczynia się do niskiej emisji tj. przyjazna środowisku.

 

 • Wkład kominkowy Mila 16 kW tunel + 2x glass
  Wkład kominkowy Mila 16 kW tunel + glass
  Wkład kominkowy Mila 16 kW tunel gilotyna + 2x glass
  Wkład kominkowy Mila 16 kW tunel gilotyna + glass
  Wkład kominkowy Mila 16 kW tunel gilotyna z wermikulitem
  Wkład kominkowy Mila 16 kW tunel z Acumotte
  Wkład kominkowy Mila 16 kW z Acumotte

Zobacz naszą pełną ofertę , opis i cenę wkładów kominkowych powietrzny Mila

kliknij by zobaczyć naszą stronę

Comments are closed.