Na fotografii znajduje się estetyczny wkład kominkowy Jaś 6 kW z opcją Acoumotte

Wkład kominkowy JAŚ 6 kW

banner długi 728 x 90

Rola kominka w domu jest duża – nie tylko jest to piękna ozdoba wnętrza, czy też źródło ciepła. Kominek to także serce domu, miejsce spotkań z rodziną, tworzenia przyjemnej atmosfery. Wkład kominkowy JAŚ 6 kW będzie odpowiednim dopełnieniem kominka, takiego który pokochasz Ty i cała Twoja rodzina. Zaraz przekonasz się dlaczego.

 

Po pierwsze, sam producent świadczy o wysokiej jakości prezentowanego produktu – kratki.pl. Po drugie, materiał i sposób wykonania, bowiem korpus wykonano w technologii stalowo-szamotowej z blachy kotłowej. Co więcej, komora spalania wyłożona została materiałem akumulującym ciepło. To Acumotte. Zastosowanie tego materiału to gwarancja podwyższenia temperatury w komorze spalania – więcej ciepła dla Ciebie na poziomie, który Cię zadowala. Przy tworzeniu całości korzystano z nowoczesnej technologii wycinania laserowego. Warto także zwrócić na przyjemne, uniwersalne wymiary wkładu. Jego wysokość to 543 mm, szerokość 676 mm, natomiast głębokość to 401 mm – co sprawia, że na pewno bez problemu dopasujesz ten model do swojego kominka.

 

Oto kilka wybranych cech, które również przemawiają za słusznością wybrania właśnie tego modelu:

 

  • zwiększona powierzchnia wkładu – dzięki czemu więcej ciepła idzie do otoczenia.
  • zastosowanie prostej i żaroodpornej szyby – piękna wizja ogniska.
  • duża maksymalna długość polan – do 500 mm.
  • bardzo długi okres gwarancji – 5 lat od producenta!
  • wysoka moc nominalna – aż 6kW!
  • Dobry poziom sprawności sprzętu – 65%!

 

Zachwycisz się wielka funkcjonalnością tego wkładu kominkowego. Jaś to jakość, piękno i wygoda. Sprawdzony i bardzo dobry model, który powinieneś zaprosić do swojego mieszkania. Poznaj jego wygodę – drzwi otwierane są na bok, a popielnik pozwala na komfortową regulację dopływu powietrza, jak również bezproblemowe gromadzenie popiołu. Jeśli chodzi o utrzymanie w czystości, również nie ma żadnego problemu – system czystej szyby zatroszczy się o wszystko.

 

Luksusowa opcja – dobra opcja – chcesz ją mieć?! Zamów wkład już teraz!

 

  • Wkład kominkowy JAŚ 6 kW z Acumotte

Zobacz naszą pełną ofertę , opis i cenę wkładów kominkowych powietrzny Jaś

kliknij by zobaczyć naszą stronę

Comments are closed.