Na zdjęciu widać wkład kominkowy Basia 15 kW z opcją glass

Wkład kominkowy Basia 15 kW

banner długi 728 x 90

Będziesz zachwycony ciepłem, elegancją i jakością, które wniesie do Twojego domu ten wkład kominkowy! To idealne dopełnienie Twojego kominka, o który zabiegałeś od lat i wreszcie go masz. Zatem trzeba zrobić wszystko, by był idealny – a perfekcyjnym dopełnieniem całości będzie prezentowany wkład kominkowy Basia 15 kW. Proszę czytać dalej, a przekonasz się co dokładnie zyskasz wraz z zakupem tego produktu.

 

To propozycja pochodząca prosto od znanego i lubianego producenta Kratki.pl. Korpus tego pięknego wkładu został wykonany w technologii stalowo-szamotowej z blachy kotłowej. Wykorzystanie tego rozwiązania pozwala na zwiększenie efektywności spalania – przekonaj się sam! To projekt o uniwersalnych wymiarach – z pewnością sprawdzi się i w Twoim domu. Warto też przyjrzeć się w tym miejscu bardziej szczegółowym parametrom produktu:

 

  • wysoką moc nominalna na poziomie 15 kW
  • bardzo dobrym poziom sprawności sprzętu – 70%
  • możliwość ogrzania powierzchni od 120 m2 do 160 m2
  • fabrycznie montowany szyber do regulacji Siły ciągu
  • zamontowany dolot pozwalający na doprowadzenie świeżego powietrza z zewnątrz.

 

Jest to propozycja niezwykle energooszczędna, jak również niesamowicie praktyczna. Wygodę użytkowania dodatkowo podnosi obecność popielnika, który pełni funkcję pojemnika na popiół. Do tego dochodzą drzwi otwierane na bok oraz łatwość utrzymania całości w czystości. Jeśli zależy Ci na pięknym widoku na palenisku – i to masz zapewnione z tym wkładem, bowiem szyba frontowa to projekt prosty i żaroodporny. Każdy sam może zdecydować o rodzaju spalanego materiału – w tym wkładzie możesz wybierać między drewnem i węglem brunatnym. Warto zwrócić uwagę na możliwość wkładania wewnątrz polan o sporej długości, bo aż do 500 mm. Model ten cechuje się także efektowną i efektywną ergonomią – poprzez regulowane nogi obecne na wyposażeniu. Wisienką na torcie jest zgodność z normą EN 13229 oraz ważny certyfikat CE.

 

Lubisz kupować do domu wszystko to, co najlepsze? Polubisz także ten wkład kominkowy Basia!

 

  • Wkład kominkowy Basia 15 kW + glass
    Wkład kominkowy Basia 15 kW z Acumotte

Zobacz naszą pełną ofertę , opis i cenę wkładów kominkowych powietrzny Basia

kliknij by zobaczyć naszą stronę

Comments are closed.